Wybór języka: pl

Oficjalne przekazanie samochodów dla Domów Pomocy Społecznej

Dnia 10 grudnia br. nastąpiło oficjalne przekazanie dwóch nowych samochodów marki Ford Transit Custom Kombi przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach "Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III" w obszarze D dla Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie oraz filii w Bełczu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Krzysztof Romankiewicz - Starosta Zielonogórski, Tadeusz Pająk - Wicestarosta Zielonogórski, Mirosław Andrasiak - Członek Zarządu, Andrzej Gonia - Dyrektor PFRON, Anna Gołębska - Dyrektor PCPR, Aleksandra Szubert - Dyrektor GOK w Bojadłach oraz ksiądz proboszcz Stanisław Szura. W tak zacnym gronie przekazano kluczyki do busów członkom rady mieszkańców. Następnie ks. Stanisław poświęcił samochody. Była to bardzo miła uroczystość zwłaszcza dla podopiecznych DPS, którzy będą codziennie korzystać z nowych busów. Ułatwią one m.in. podróżowanie do poradni specjalistycznych i poprawią komfort jazdy.

Ranking gmin