Wybór języka: pl

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

- pod takim hasłem 17 października odbyła się Powiatowa Gala Szkolnego Wolontariatu. Gospodarzem było Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie.

Zebranych przywitał dyrektor CKZiU Jerzy Rozynek. Natomiast  Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski podziękował uczniom za dobroć i serca, a nauczycielom i wychowawcom pogratulował skutecznego zachęcania dzieci i młodzież do czynnego, bezinteresownego działania na rzecz konkretnych osób czy placówek.

Swój dorobek, aktywność i rodzaje pracy w szkolnych kołach wolontariatu  uczniowie prezentowali i omawiali w formie slajdów. Można było zapoznać się z działaniami wolontariuszy z  SOSW w Sulechowie, LO im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie i CKZiU w Sulechowie.

Wyróżniających się uczniów i nauczycieli nagrodził Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski.

Gala uświetniona  była występami artystycznymi uczniów.

Wszystkim wolontariuszom gratulujemy!

Ranking gmin