Wybór języka: pl

Lubuski Festiwal Piosenki - Scena Młodzieżowa, Sulechów 2018

23 kwietnia 2018 r. w  Sulechowskim Domu Kultury odbył się powiatowy przegląd Lubuskiego Festiwalu Piosenki – Scena Młodzieżowa, organizowany przez Regionalne Centrum Kultury w Zielonej Górze  i Powiat Zielonogórski w ramach Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE 2018. Swój talent zaprezentowali  młodzi wokaliści z terenu powiatu zielonogórskiego.

Do udziału w eliminacjach powiatowych zgłosiło się 14 solistów, 2 zespoły i jeden duet, który oceniany był wg nowego regulaminu jak zespół. Rada Artystyczna w składzie Patrycja Kamola (Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze), Tomasz Furtak (Sulechowski Dom Kultury) i Dorota Sobotkiewicz (Starostwo Powiatowe w Zielonej Górze) wyróżniła:
Karolinę Zarzycką,  Nikolę Michalczuk, Kacpra Jarysza, oraz zespół "Gdzie jest G-dur".

Nominację do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 19 maja 2018 r. w Przytocznej uzyskali:
Patrycja Pacyna z GOK w Kargowej,
Dominika Karcz  z GOK w Kargowej
oraz Jagoda Ziółkowska z Niepublicznego Gimnazjum Językowego PRO NOVO w Bogaczowie

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe występy, a nominowanym gratulujemy i życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim!

Ranking gmin