Wybór języka: pl

Dzień Dziecka - odwiedziny podopiecznych Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Klenicy

Z okazji jednego z najweselszych dni w roku - Dnia Dziecka, mieliśmy przyjemność gościć podopiecznych Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Klenicy, w Starostwie Powiatowym w Zielonej Górze.

Dzieci w przedziale wiekowym - od maleństwa do poważnych młodych ludzi, spotkały się ze Starostą Zielonogórskim Krzysztofem Romankiewiczem. Starosta przekazał im prezent, który niewątpliwie starczy dla całej gromadki - duży basen ogrodowy. A żeby tradycji stało się zadość i po wyczerpującym pływaniu można było nabrać energii, nie mogło obyć się bez dużego worka cukierków!Następnie dzięki uprzejmości dyrekcji i pracowników NFZ Zielona Góra podopieczni wybrali się do SKF Boksing Zielona Góra na zajęcia sportowe - trening boksu a także wiele innych atrakcji.Po wyczerpującym treningu na dzieci czekała kolejna niespodzianka - zaprzyjaźniona z podopiecznymi Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Klenicy p. Agnieszka z Tadż Mahal - Restauracja Indyjska - Zielona Góra zaprosiła wszystkich na wspaniały indyjski obiad i przepyszny deser.Wszystkim, którzy wspomogli organizację całego dnia, aby był jak najlepszym dla dzieci, bardzo serdecznie dziękujemy!

Ranking gmin