Wybór języka: pl

XIX posiedzenie Zarządu Związku Powiatów Lubuskich

17 sierpnia br., w Starostwie Powiatowym w Zielonej Górze obradował Zarząd Związku Powiatów Lubuskich.

Obrady prowadził Przewodniczący Związku Dariusz Wróblewski - Starosta Zielonogórski. W posiedzeniu uczestniczyli też włodarze lubuskich powiatów: Małgorzata Domagała Starosta Gorzowski, Janusz Dudojć Starosta Żarski, Henryk Janowicz Starosta Żagański, Mirosław Glaz Starosta Krośnieński, Edward Tyranowicz Starosta Strzelecko-Drezdenecki oraz zaproszeni goście: Alicja Makarska Członek Zarządu Województwa Lubuskiego oraz Marek Kamiński Dyrektor Departamentu Programów Regionalnych Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze. Głównym tematem spotkania były sprawy bieżące związane z realizacją projektu pn. "Informatyzacja i modernizacja danych zasobów geodezyjnych powiatów województwa lubuskiego do świadczenia e-usług”. Ponadto Zarząd Związku podjął uchwałę w sprawie Zgromadzenia Związku Powiatów Lubuskich.

Ranking gmin