Wybór języka: pl

Spotkanie informacyjne dotyczące projektu „e – Geodezja Powiatu Zielonogórskiego”

1

W dniach 19 – 20 czerwca  2018 r. odbyły się spotkania informacyjne na temat zakresu i możliwości pozyskiwania informacji o uruchomionych nowych e-usługach, zorganizowanych przez Starostę Zielonogórskiego. Spotkanie informacyjne zostało zorganizowane w związku z realizacją projektu pod nazwą „e – Geodezja Powiatu Zielonogórskiego” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.

Spotkanie informacyjne, które odbyło się dnia 19 czerwca 2018 r. w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze przy ulicy Podgórnej nr 7 dotyczyło aplikacji: i. Kerg, i.Komornik, i. Rzeczoznawca, Portal, i. Wniosek, iEGiB. Natomiast spotkania informacyjne, które odbyło się dnia 20 czerwca 2018 r. w sali narad Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie przy ul. Piaskowej 53 dotyczyło aplikacji Delta. Spotkanie informacyjne zostało podzielone na bloki tematyczne dedykowana poszczególnym grupom odbiorców i asortymentów.

Specjalistyczne aplikacje umożliwiające udostępnianie zasobu państwowego zasobu gospodarczego w formie e-usług, pozwolą na załatwienie spraw z zakresu administracji publicznej w sposób interaktywny, za pośrednictwem systemów informatycznych, co wpłynie bezpośrednio na uproszczenie załatwienia spraw urzędowych, przyspieszenie obiegu dokumentów oraz skrócenie czasu obsługi interesanta.

Na spotkanie informacyjne zorganizowane przez Starostę Zielonogórskiego przybyli licznie wykonawcy prac geodezyjnych, projektanci, rzeczoznawcy majątkowi, przedsiębiorcy, przedstawiciele administracji publicznej jak również indywidualni odbiorcy.

Za przybycie serdecznie dziękujemy.

Wszystkie nowe aplikacje są dostępne w odpowiednich zakładkach na stronie www.powietzielonogorski.giportal.pl

Zapraszamy do korzystania i składania wniosków O PRZYZNANIE DOSTĘPU DO SYSTEMU GEO-INFO wraz ze stosownym oświadczeniem o poufności, które są dostępne na naszej stronie internetowej:

Ranking gmin