Wybór języka: pl

Spotkania w sprawie dofinansowania zakupu ambulansu dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sulechowie

Pan Wicestarosta – Waldemar Kotlarski, Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego – Edwin Łazicki oraz dyrektor  SP ZOZ w Sulechowie - Beata Kucuń  podczas  wizyty
w Babimoście odbyli spotkania  z przedstawicielami firm: dyrektorem IKEA Industry Wojciechem Waligórą oraz dyrektorem zakładu TFP Oddział Babimost Panem Sławomirem Ździebło.

Celem spotkań było pozyskanie wsparcia finansowego na zakup nowego ambulansu dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej
w Sulechowie, aby szpital mógł prowadzić działalność o bardzo ważnym społecznie charakterze - nieść pomoc mieszkańcom Powiatu Zielonogórskiego.

Wspólna rozmowa oraz szczytny cel i przede wszystkim liczne działania podejmowane na rzecz społeczności przez firmę TFP Sp. z o.o. przyniosły wymierną korzyść w postaci  udzielenia pomocy finansowej w wysokości 50.000 złotych, która pozwoli powiatowi zielonogórskiemu na szybszy zakup nowego ambulansu.

W tym miejscu pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania, za wsparcie materialne, jakiego udzieliła w imieniu firmy  TFP Sp. z o o. Prezes Zarządu Lucjana Kuźnicka-Tylenda. Udzielona pomoc finansowa świadczy o tym, że dla Państwa firmy ważny jest również drugi człowiek. Życzymy, by kolejne lata działalności firmy stanowiły dla Pani i Wszystkich Pracowników źródło satysfakcji i inspiracji do podejmowania nowych wyzwań.

Ranking gmin