Wybór języka: pl

II POWIATOWY DZIEŃ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO

22 sierpnia br., w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze odbędzie się II Powiatowy Dzień Organizacji Pożytku Publicznego.

To już druga edycja wspólnej inicjatywy Powiatu Zielonogórskiego oraz Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Jego celem jest spotkanie środowisk zajmujących się działalnością społeczną  oraz zaprezentowanie osób i organizacji, które są liderami NGO w powiecie, jak również  przedstawienie dobrych praktyk współpracy stowarzyszeń i fundacji
z samorządem powiatowym.

Zaproszonych zostało kilkunastu przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz instytucje wspierające NGO. Wśród gości będą także osoby i przedstawiciele stowarzyszeń nominowanych do statuetki „Lider Trzeciego Sektora Powiatu Zielonogórskiego”.

Patronat medialny:

Ranking gmin