Spotkanie starosty zielonogórskiego z minister zdrowia
27 maja 2026 r. starosta zielonogórski Tadeusz Pająk oraz posłanka na Sejm RP Katarzyna Osos spotkali się w Warszawie z minister zdrowia Jolantą Sobierańską-Grendą, żeby porozmawiać o możliwościach dofinansowania remontu budynku w Sulechowie, z [...]









