Wybór języka: pl

XVII Półmaraton "Przytok"

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

08.02.2019

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego w Liceum Ogólnokształcącym w Sulechowie.

Konferencja z okazji 100-ej rocznicy Powstania Wielkopolskiego

08.02.2019

Konferencja z okazji 100-ej rocznicy Powstania Wielkopolskiego odbędzie się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście.

Debata w Liceum Ogólnokształcącym oraz w CKZiU w Sulechowie

07.02.2019

Spotkania z uczniami (debata) w Liceum Ogólnokształcącym im. rotmistrza Witolda Pileckiego i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie na temat aktywizacji społeczeństwa obywatelskiego oraz zasad funkcjonowania demokratycznego państwa. Przybliżenie roli samorządu i zasad funkcjonowania powiatu. Symboliczne sadzenie drzew przy szkołach powiatowych.

"FESTIWAL ZAWODÓW"

07.02.2019

"FESTIWAL ZAWODÓW" - Dzień Otwarty Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie.

Zabawa Karnawałowa w DPS w Bełczu

07.02.2019

Zabawa Karnawałowa w Domu Pomocy Społecznej w Bełczu.

Zabawa Karnawałowa w DPS Trzebiechów

07.02.2019

Zabawa Karnawałowa w Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie.

W dniu 14 kwietnia Lubuskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej organizuje ogólnopolski szosowy wyścig kolarski pn. "XII Piekło Przytoku".

IX Powiatowe Targi Edukacji i Pracy odbędą się dnia 26 lutego 2019 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie przy ul. Piaskowej 56. Przedsięwzięcie ma na celu preorientację edukacyjno-zawodową młodzieży oraz mieszkańców powiatu zielonogórskiego.

Przedszkole Specjalne "Bajka" w SOSW w Sulechowie organizuje I Małą Olimpiadę Specjalną. Wydarzenie odbędzie sie w Hali Sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Sulechowie, przy ul. S. Żeromskiego 37.

Ranking gmin