Wybór języka: pl

Przekaż 1% podatku na organizacje pożytku publicznego

Starostwo Powiatowe w Zielonej Górze bierze udział w projekcie Wspieraj Lokalnie. Dzięki niemu Mieszkańcy Powiatu mogą łatwiej przekazać 1% podatku dochodowego na lokalne Organizacje Pożytku Publicznego.

Pomoc jest naprawdę łatwa. Wystarczy skorzystać z bezpłatnego programu do rozliczania podatku.

Link znajdą Państwo klikając obrazek

Na etapie przekazywania jednego procenta program sam podpowie wszystkie organizacje, które znajdują się w Naszym Powiecie i mają uprawienia do zbierania 1%. Wystarczy wybrać jedną z nich
i kliknąć myszką na kafel.

Lokalne organizacje pozarządowe na co dzień troszczą się o Nasza Społeczność. Są naszym wspólnym dobrem. Pamiętajmy o nich podczas rozliczania podatków. To pomoc, która nic nas nie kosztuje.
W tym trudnym dla wszystkich czasie aktywnie działają również akie organizacje, które nie mają statusu OPP. Również ona mają możliwość skorzystania ze środków z 1% podatku dochodowego. Tą możliwością jest cel szczegółowy. Artykuł opisujący jak z niej skorzystać zamieszczamy tutaj

[link: https://www.iwop.pl/aktualnosci/1-podatku-dochodowego-i-cel-szczegolowy/]

„Wspieraj lokalnie” to projekt realizowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych [link: https://www.iwop.pl ] we współpracy z PITax.pl.Łatwe podatki [link: https://www.pitax.pl/ ].

Ranking gmin

Mapa dojazdu