Wybór języka: pl

Zwycięzcy Turnieju Gmin Powiatu Zielonogórskiego odebrali swoją nagrodę!

Zacznijmy od początku…. Na tegorocznych dożynkach powiatowo-gminnych w Świdnicy rozegrano II edycję Turnieju Gmin Powiatu Zielonogórskiego. W szranki stanęło 6 zespołów z gminy: Bojadła, Czerwieńsk, Kargowa, Świdnica, Trzebiechów i Zabór. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna ze Świdnicy i wygrała lot w obie strony na trasie Zielona Góra – Warszawa – Zielona Góra!

Wywalczoną nagrodę członkowie drużyny ze Świdnicy w składzie: Paweł Kierzek, Grzegorz Mentel, Jakub Lewandowski, Rafał Trafała i Łukasz Hausler „spożytkowali” właśnie w ubiegłą sobotę. Młodzi świdniczanie wylecieli z Portu Lotniczego Zielona Góra w Babimoście w sobotni poranek, by aż do niedzielnego wieczoru cieszyć się pobytem w stolicy. Jak widać na załączonej fotorelacji świdnicznie nie próżnowali i odwiedzili najbardziej interesujące ich zakątki Warszawy m.in. Pałac Kultury i Nauki, Stadion Narodowy oraz  Łazienki Królewskie.

Jesteśmy pewni, że dzięki wygranej w Turnieju Gmin Powiatu Zielonogórskiego panowie Paweł, Grzegorz, Jakub, Rafał i Łukasz przeżyli niesamowita przygodę i z pewnością nie raz skorzystają w przyszłości z oferty Portu Lotniczego Zielona Góra w Babimoście!

Ranking gmin