Wybór języka: pl

XIII Lubuski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych

26 września br. w hali sportowo widowiskowej Zespołu Szkół w Sulechowie odbył się XIII Lubuski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Sulechowie, stowarzyszenie „Dlaczego nie” oraz Lubuski Oddział Olimpiad Specjalnych.

To wspaniałe wydarzenie objął honorowym patronatem Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski. W turnieju wzięło udział 13 drużyn ze Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych, Szkół Specjalnych, Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Domów Pomocy Społecznej z terenu województwa lubuskiego. Zawodnicy rywalizowali w 12 grupach sprawnościowych. Organizatorzy dziękują Zespołowi Szkół w Sulechowie za gościnność oraz wsparcie organizacji i przebiegu zawodów, udział sędziów i wolontariuszy oraz sponsorom, którzy wsparli tę sportową inicjatywę.

Ranking gmin