Wybór języka: pl

Reprezentanci Powiatu Zielonogórskiego najbezpieczniejsi w ruchu drogowym!
04.06.2013 08:00 do: 06.06.2013 12:00

Ogólnopolski Finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Jasło 2013
Reprezentanci Powiatu Zielonogóskiego w Ogólnopolskim Finale Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Jaśle.

Drużyna z Zespołu Edukacyjnego w Nowym Kramsku prowadzona przez  Mirosława Malinowskiego oraz team z Gimnazjum w Bojadłach przygotowany przez Mariolę i Arkadiusza Sowińskich nie miały sobie równych w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się 18 maja br. w Gimnazjum w Czerwieńsku.

Co więcej, podczas finału XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w dniach 4-6 czerwca br. w Jaśle, Kacper Materna, Błażej Sikora, Sebastian Kmieciak z Zespołu Edukacyjnego w Nowym Kramsku sięgnęli po srebrny medal i jeśli zwycięska drużyna nie zbierze funduszy na wyjazd, nasz zespół będzie miał szansę pojechać na Turniej Europejski!.

Natomiast starsi koledzy, Artur Puchalski, Waldemar Wawrzynowicz, Tobiasz Lange z Gimnazjum w Bojadłach, wywalczyli 9 miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Ranking gmin