Wybór języka: pl

Mikołajkowy Turniej w Akrobatyce Sportowej w Sulechowie

W miniony weekend w Szkole Podstawowej nr 1 w Sulechowie po raz trzeci odbył się Mikołajkowy Turniej w akrobatyce sportowej. W zawodach wzięło udział 96 zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Jedynka.

Podczas uroczystego otwarcia Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulechowie Sławomir Klementowski przywitał licznie przybyłych gości, następnie głos zabrał Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski, który jak powiedział jest pod wrażeniem tak wielkiego i dobrze zorganizowanego widowiska. Zawody otworzył Burmistrz Sulechowa Ignacy Odważny.

Jak co roku, zawodnicy prezentowali wysoki poziom wyszkolenia, brali również udział w atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Na twarzach dzieci gościł uśmiech, gdyż przez całe zawody dopingował je Święty Mikołaj. Nagrody ufundował Związek Nauczycielstwa Polskiego. Zawody zostały zorganizowane dzięki dotacji udzielonej przez Gminę Sulechów oraz Starostwo Powiatowe w Zielonej Górze.

Więcej informacji oraz zdjęć można znaleźć na facebookowej stronie UKS1:

Ranking gmin