Wybór języka: pl

Dzień zwiedzania Liceum Ogólnokształcącego im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie

23 marca 2017 w godzinach od 8.30 do 12.00 swoje podwoje dla gimnazjalistów otworzyło Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie. W "Dniu Zwiedzania Szkoły" uczestniczyli starostowie Dariusz Wróblewski i Waldemar Kotlarski, dyrektorzy oraz kadra nauczycielska gimnazjów z terenu powiatu zielonogórskiego.

Gimnazjaliści, ich rodzice i grona pedagogiczne zapoznały się z bogatą ofertą sulechowskiego "ogólniaka". Uczniowie szkoły wraz z nauczycielami przygotowali lekcje pokazowe m.in. z języka polskiego, angielskiego i francuskiego, fizyki, matematyki oraz chemii. Były "wybuchowe" doświadczenia, konkursy językowe i prezentacja sprzętu wojskowego. W szkolnej auli z kolei, uczniowie LO u Sulechowie udzielali wyczerpujących informacji nt. kierunków kształcenia, historii i osiągnięć szkoły. Wyświetlano również film promujący sulechowskie liceum, który został zrealizowany przez  uczniów.

Zapraszamy do galerii zdjęć na Facebook: https://www.facebook.com/pg/powiat.zielonogorski/photos/?tab=album&album_id=522969527826810

oraz do obejrzenia filmu promującego Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie:

Ranking gmin