Wybór języka
powrót

Wykaz stowarzyszeń sportowych zarejestrowanych w KRS

Wykaz Stowarzyszeń sportowych zarejestrowanych w KRS z terenu Powiatu Zielonogórskiego - stan na dzień 09.11.2016 r.

 

Gmina Babimost

  1. Ludowy Klub Sportowy "KLON’"
    66-110 Babimost, Żwirki i Wigury 10A (adres do korespondencji: ul. Polna 3/6)
  2. Ludowy Zespół Sportowy "JEDNOŚĆ"
     66-110 Babimost, Podmokle Małe 30 A
  3. Parafialny Klub Sportowo – Rekreacyjny "SOKÓŁ"
    Nowe Kramsko, ul. Powstańców Wlkp. 29
  4. Ludowy Zespół Sportowy "POLONIA"
    66-111 Nowe Kramsko, ul. Księdza Dudzińskiego 6
  5. Babimojski Klub Sportowy  "Bakcyl"                                                                                                           
    66-110 Babimost, ul. Żwirki i Wigury 10A

Gmina Bojadła

  1. Klub Sportowy "ODRA"
    66-133 Klenica, ul. B.Chrobrego 52

Gmina Czerwieńsk

  1. Ludowy Klub Sportowy ,"ODRA"
    66-016 Nietków, ul. Kościuszki 87
  2. STOWARZYSZENIE TURYSTYCZNO-MOTOROWE „ODRA–CZERWIEŃSK”
    66-012 Czerwieńsk, Składowa 2
  3. Klub Sportowy „SPARTA”
    66-112 Nietkowice, Nietkowice 120a
  4. Ludowy Zespół Sportowy "START" Płoty
    66-016 Czerwieńsk, ul. Lubuska 28
  5. Klub Sportowy "SPARTA"
    66-016 Łężyca, Kwiatowa 5

Gmina Kargowa

  1. Lubuski Klub Turystyczny "AGROŚ"
    66-120 Kargowa, ul. Browarna 7a
  2. Ognisko TKKF "PIAST" w Sulechowie
    64-120 Kargowa, Wojnowo 27, (adres do korespondencji: ul. Wojska Polskiego 28/4, 65-077 Zielona Góra)

Gmina Nowogród Bobrzański

  1. Gminny Klub Sportowy "FADOM"
     66-011 Nowogród Bobrzański, ul. Dąbrowskiego 12
  2. Ludowy Zespół Sportowy "ZIELONI" Nowogród Bobrzański
    66-010 Nowogród Bobrzański, Bodaczowska 19/1
  3. Stowarzyszenie "CRASH-CLUB"
    66-010 Nowogród Bobrzański, ul. Pocztowa 7
  4. Klub Sportowy "CORTINA"
    66-010 Nowogród Bobrzański, ul. Kościelna 5
  5. Stowarzyszenie „FIBER
    66-010 Nowogród Bobrzański, ul. Topolowa 9

Gmina Sulechów

  1. Klub Sportowy "LECH"
    66-100 Sulechów, Stadion Miejski, skr.poczt 65
  2. Miejski Ludowy Klub Sportowy "ZAWISZA"
    66-100 Sulechów, ul. Żeromskiego 38
  3. Środowiskowy Klub Sportowy "MEWA"
    66-131 Cigacice, ul. Mickiewicza 14
  4. Ludowy Zespół Sportowy "TĘCZA"
    66-105 Brody, ul. III Dywizji 22
  5. Miejsko – Szkolny Klub Sportowy "ORION"
    66-100 Sulechów, ul. Piaskowa 52
  6. STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW GRY W KRĘGLE I BOWLING "STRIKE"
    66-100 Sulechów, Obłotne 8a
  7. Lubuskie Stowarzyszenie Sportów Motorowodnych i Ratownictwa Wodnego Towarzystwo Wodniaków "ODRA"
    66-131 Cigacice, ul. Sulechowska 1
  8. Klub Sportowy "KIJOWIANKA”
    66-100 Sulechów, Kije 73
  9. Sulechowski Klub Sportowy
    66-100 Sulechów, ul. Władysława Hermana 16
  10. Akademia Piłkarska Lech Sulechów
    66-100 Sulechów, ul. Prusa 31A

Gmina Świdnica

  1. Szkolny Klub Szermierczy "FLESZ"
    66-008 Świdnica, ul. Ogrodowa 36
  2. Ludowy Zespół Sportowy "NORDIS"
    66-008 Świdnica, Słone, ul. Ułańska 4 (do koresp. Objazdowa 11)
  3. Parafialno –Uczniowskie Stowarzyszenie Sportowo – Rekreacyjne OPP
     66-008 Wilkanowo, ul. Szkolna 3
  4. KLUB PIŁKARSKI ŚWIDNICA
    66-008 Świdnica, ul. Długa 25
  5. Lubuski Okręgowy Związek Szermierczy
     66-008 Świdnica, ul. Długa 25
  6. Ludowy Klub Sportowy "BŁĘKITNI"
     66-008 Świdnica, ul. Mieszka I 10
  7. Klub Jeździecki Stajnia Modelewscy
    66-008 Świdnica, Piaski 11

Gmina Trzebiechów

  1. Gminny Klub Sportowy "PIAST – PARKOWIA" OPP
    66-132 Trzebiechów, ul. Sulechowska 2
  2. TRZEBIECHOWSKIE STOWARZYSZENIE PIŁKI SIATKOWEJ W TRZEBIECHOWIE
    66-132 Trzebiechów, Radowice 25  (adres do korespondencji: ul. Dębowa 1, 66-100 Sulechów)

Gmina Zabór

  1. STOWARZYSZENIE "ZIELONA PRZYSTAŃ TARNAWA NAD ODRĄ" (rok zał. 2010)
    Tarnawa 21, 66-003 Zabór
  2. Gminny Klub Piłki Nożnej "LIWNO"
    66-003 Zabór, Gminny Ośrodek Kultury
  3. STOWARZYSZENIE SPORTOWE „ZIELONOGÓRZANKA”
    66-003 Zabór, Przytok, ul. Słoneczna (korty tenisowe)