XXXI sesja Rady Powiatu Zielonogórskiego

W dniu 26 stycznia br. w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze odbyła się XXXI sesja Rady Powiatu Zielonogórskiego. Obrady prowadził Wiceprzewodniczący Rady Powiatu- Czesław Hołołub.

Po przyjęciu przez Radę porządku obrad i protokołu z poprzedniej sesji, Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski, przedstawił radnym raport sytuacyjny dotyczący wystąpienia ogniska ptasiej grypy w Sulechowie. Następnie podjęto dwie uchwały w sprawie: określenia szczegółowych warunków umorzenia w całości lub w części, łącznie z odsetkami, odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub odstępowania od ustalenia opłaty rodzicom za pobyt dziecka lub osoby pełnoletniej przebywającej w rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej, w zakładzie opiekuńczo-leczniczym, w zakładzie pielęgnacyjno-opiekuńczym lub zakładzie rehabilitacji leczniczej oraz zmiany uchwały budżetowej na 2017 rok.