XXIV posiedzenie Zarządu Związku Powiatów Lubuskich

We wtorek 26 marca br., w Starostwie Powiatowym w Zielonej Górze obradował Zarząd Związku Powiatów Lubuskich.

Obrady prowadził Przewodniczący Związku Dariusz Wróblewski - Starosta Zielonogórski. W posiedzeniu uczestniczyli również włodarze lubuskich powiatów: Małgorzata Domagała Starosta Gorzowski, Janusz Dudojć Starosta Żarski, Henryk Janowicz Starosta Żagański, Edward Tyranowicz Starosta Strzelecko-Drezdenecki oraz główna księgowa ZPL Małgorzata Włudarczyk i Agata Olejniczak - inspektor Biura ZPL.

Podczas spotkania przedstawiono m.in. roczne sprawozdanie z wykonania budżetu Związku Powiatów Lubuskich oraz informacje o stanie mienia Związku za 2017 rok. Omówiono także projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2018 rok.