XII sesja Rady Powiatu Zielonogórskiego

Korzystając z zaproszenia władz Nowogrodu Bobrzańskiego Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego Edwin Łazicki przeprowadził XII sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego, w sali widowiskowej Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowogrodzie Bobrzańskim.

Na środowej sesji radni przyjęli informacje o: kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej, przebiegu wykonania budżetu Powiatu Zielonogórskiego oraz przebiegu wykonania planu finansowego samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2015 roku.

Rada podjęła także uchwały w sprawie: zmiany uchwały Nr XXXIX/309/10 Rady Powiatu Zielonogórskiego z dnia 26 sierpnia 2010 r. w sprawie trybu prac nad projektem uchwały budżetowej Powiatu Zielonogórskiego, zmiany uchwały dotyczącej określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Zielonogórski oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków, zmiany uchwały budżetowej na 2015 rok oraz zmiany w „Strategii Rozwoju Powiatu Zielonogórskiego na lata 2014-2022”.