Wystawa pt. "Powiaty oczami artystów" dostępna w Babimoście

Od 17 sierpnia do 6 września w hali odpraw Portu Lotniczego Zielona Góra w Babimoście można zobaczyć część prac malarskich, które powstały podczas polsko-niemieckiego pleneru artystycznego zorganizowanego przez Powiat Zielonogórski w ramach projektu pt. "Powiaty oczami artystów" współfinansowanego ze środków unijnych.

Ekspozycja składa się z ponad 30 prac wykonanych w różnych technikach i stylach malarskich przez polskich i niemieckich uczestników wyżej wspomnianego projektu.

Już 7 września wystawa zostanie udostępniona w holu przed salą kolumnową w Urzędzie Marszałkowskim przy ul. Podgórnej 7 w Zielonej Górze, a następnie w dniach od 2 października do 2 listopada obrazy będą prezentowane w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zielonej Górze.

Wszystkich zainteresowanych współczesnym malarstwem serdecznie zapraszamy do Babimostu i Zielonej Góry!