Wręczenie nagród w konkursie pn. "Jan Paweł II w oczach mieszkańców Powiatu Zielonogórskiego"

14 września 2020 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Bojadłach miało miejsce wręczenie wyróżnień oraz nagród dla zwycięzców konkursu plastycznego i literackiego "Jan Paweł II w oczach mieszkańców Powiatu Zielonogórskiego".

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 22 lipca LINK do informacji. Sytuacja związana z pandemią COVID-19 oraz okresem wakacyjnym sprawiła, że dopiero teraz można było spotkać się z laureatami konkursów.

O godzinie 12:00 dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Bojadłach, Pani Aleksandra Szubert przywitała przybyłych gości-artystów oraz przedstawicieli Powiatu Zielonogórskiego w osobach Pana Mirosława Andrasiaka - Członka Zarządu Powiatu Zielonogórskiego oraz Pana Krzysztofa Gola - Wójta Gminy Bojadła.

Po uroczystym wręczeniu nagród był czas aby usiąść i przy kawie i słodkościach porozmawiać o sztuce i kulturze a także wymienić się poglądami na temat osoby Jana Pawła II.

Wszystkim uczestnikom raz jeszcze serdecznie gratulujemy!