V Festyn Rodzinny „ Razem po słonecznej stronie życia"

Dnia 16 czerwca 2018 roku w Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie – Filia Bełcze odbył się V Festyn Rodzinny „ Razem po słonecznej stronie życia" mający na celu integrację mieszkańców Domu z ich bliskimi.

W spotkaniu uczestniczyło 79 mieszkańców, rodziny i przyjaciele. Z zaproszenia skorzystali i przybyli zaproszeni goście min. Przewodniczący Rady Powiatu Pan Edwin Łazicki, Starosta Powiatu Pan Dariusz Wróblewski z małżonką, Członek Zarządu Powiatu Pan Stanisław Okopień, Dyrektor Biblioteki i GOK-u w Bojadłach i wiele innych osób.

Spotkanie rozpoczęło się Mszą Polową odprawioną przez księdza Stanisława, który, na co dzień sprawuje posługę duszpasterską mieszkańcom Domu.

Wśród atrakcji można wymienić występ taneczny dzieci z klubu Tańca Towarzyskiego, popis instrumentalno-muzyczny uczniów wieloletniego przyjaciela Domu Pana Mariana i występ mieszkańców placówki. Oprawę muzyczną zapewnił zespół BLUES BROTHERS.

Zostaną zdjęcia, wspomnienia i radość, która ogarnęła i udzieliła się wszystkim uczestnikom tego wydarzenia. Pożegnaliśmy się w ten cudowny, pogodny i radosny sobotni wieczór pełni wrażeń, pozytywnych emocji, wdzięczności i samych najlepszych uczuć, w nadziei, że zostaną one w naszych sercach i umysłach jak najdłużej.