Uzyskaj dane dostępowe do Zintegrowanego Informatora Pacjenta!

W dniu 1 października br. (wtorek) od godziny 8.00 do 15.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze (II piętro sala 208) działać będzie mobilne stanowisko ZIP.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu pacjentów, Oddział Lubuski NFZ stworzył mobilne stanowiska, dzięki którym każda pełnoletnia osoba po okazaniu dowodu osobistego lub paszportu może uzyskać dostęp do ZIP. Pracownicy Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia będą wydawali zarówno pracownikom Starostwa Powiatowego, jak i zainteresowanym klientom dane dostępowe do systemu.

Ogólnopolski serwis internetowy Zintegrowany Informator Pacjenta (ZIP) zadebiutował 1 lipca 2013 r. Pozwala on wszystkim pacjentom uzyskać informacje na temat swojego leczenia, wypisanych receptach, kosztach udzielonych świadczeń oraz posiadanym prawie do świadczeń.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!