Szkoły ponadgimnazjalne walczyły o tytuł Mistrza Powiatu Zielonogórskiego w koszykówce

Hala sportowa "Lubuszanka" w Czerwieńsku była w środę, 28 stycznia areną koszykarskich zmagań szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu zielonogórskiego w Mistrzostwach Powiatu w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.

O zwycięstwo walczyły drużyny dziewcząt i chłopców z: Liceum Ogólnokształcącego z Czerwieńska, Liceum Ogólnokształcącego w Sulechowie i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie.

Tytuł Mistrza Powiatu Zielonogórskiego w kategorii chłopców zdobyła ekipa z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie, druga lokata przypadła LO w Sulechowie, zaś trzecia LO z Czerwieńska.

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki z Liceum Ogólnokształcącego w Sulechowie, natomiast kolejne miejsca przypadały ZSP w Sulechowie i LO w Czerwieńsku.

Mistrzom i Mistrzyniom Powiatu Zielonogórskiego w koszykówce gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w etapie rejonowym!