Spotkanie z dyrektorami powiatowych jednostek oświatowych

W dniu 30.08.2022 r. w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. I. Sendlerowej w Przytoku odbyło się spotkanie z dyrektorami powiatowych jednostek oświatowych. Zarząd Powiatu złożył serdeczne podziękowania dla Pani Dagmary Zientek oraz Pani Sabiny Papiernik – Tomiak dyrektorów szkół, którzy kończą swoją kadencję na stanowisku dyrektora szkoły.

Starosta Zielonogórski Krzysztof Romankiewicz wraz z Wicestarostą Zielonogórskim Tadeuszem Pająkiem wręczyli akty powołania dla nowych dyrektorów powiatowych jednostek organizacyjnych: Pani Monice Gromulskiej Dyrektorowi Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Sulechowie, Panu Pawłowi Osockiemu Dyrektorowi Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii im. Ireny Sendlerowej w Przytoku oraz Panu Robertowi Twardemu Dyrektorowi Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Klenicy.

Starosta Zielonogórski wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego, nauczycielom szkół i placówek oświatowych ,dla których Powiat Zielonogórski jest organem prowadzącym.