Przejrzyste Lwy Kargowskie

W czwartek, 30 stycznia Ireneusz Plechan - Starosta Zielonogórski gościł w kargowskiej mediatece na uroczystej gali, podczas której wręczono m.in. nagrody gospodarcze samorządu "Przejrzyste Lwy Kargowskie".

Kapituła konkursowa przyznała nagrody w dwóch kategoriach: "Firma Roku" oraz " Działalność na rzecz społeczności lokalnej". "Przejrzysty Lew Kargowski" i tytuł "Firma Roku" trafiły do Oddziału Nestle Polska S.A. w Kargowej oraz P.W. Maximus w Kargowej- producenta chłodnic. Natomiast za działalność na rzecz lokalnej społeczności nagrodzono Bank Spółdzielczy z Kożuchowa, mający od kilku już lat swą filię w centrum Kargowej oraz nieduże, ale ciekawe przedsięwzięcie rybackie "Fischnet”Małgorzaty i Grzegorza Kozów z Wojnowa. Starosta Zielonogórski wręczył wyróżnionym listy gratulacyjne oraz upominki sygnowane herbem powiatu. Poza nagrodami gospodarczymi zostały również przyznane - po raz pierwszy - nagrody Dobrodzieja Kultury, wręczone laureatom przez dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Gminy Kargowa.