Przedstawienie jasełkowe w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulechowie

20 grudnia br., w auli Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulechowie Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski, Wicestarosta Waldemar Kotlarski, Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego Edwin Łazicki, Etatowy Członek Zarządu Stanisław Okopień oraz pozostali zaproszeni goście poczuli magię Świąt Bożego Narodzenia.

Podczas czterech występów uczniowie SOSW śpiewali kolędy, recytowali przygotowane teksty oraz grali na instrumentach, a wszystko to we wspaniałych kostiumach i w pieczołowicie przygotowanej scenografii! Na zakończenie przedstawienia Starosta Zielonogórski podziękował młodym artystom za cudowne występy, wręczył im słodki upominek oraz złożył wszystkim zebranym najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za ten magicznie spędzony czas oraz za przepiękne, własnoręcznie przygotowane prezenty!

Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/387032531420511/photos/?tab=album&album_id=466126820177748