Przebudowa drogi na odcinku Krężoły - Łęgowo - Klępsk

1 czerwca br. w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim, Zarząd Powiatu Zielonogórskiego oraz Skarbnik Powiatu podpisali umowę na dofinansowanie przebudowy dróg w naszym powiecie.

Powiat Zielonogórski otrzyma pieniądze z „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”.

W ramach inwestycji wykonana będzie Przebudowa dróg powiatowych nr 1201F, 1204F, 1203F relacji Krężoły – Łęgowo - Klępsk (etap III). Przebudowa dróg powiatowych nr 1204F i 1203F (odcinek od km 2+400 do km 5+615).

Nadzór nad realizacją zadania pełnić będzie Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg w Górzykowie.

W czerwcu br. ogłoszono przetarg nieograniczony. Do PZZD wpłynęło 8 ofert. W wyniku przeprowadzonego postępowania, wyłoniono wykonawcę robót budowlanych. Jest to firma BUDIMEX Spółka Akcyjna, 01-040 Warszawa, ul. Stawki 40.

Poniżej zdjęcia obrazujące stan drogi przed realizacją inwestycji.