„Program wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze D - dofinansowanie z PFRON

17 sierpnia 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Zielonej Górze została podpisana umowa pomiędzy Powiatem Zielonogórskim a Gminą Sulechów na dofinansowanie
w kwocie 120.000,00 zł ze środków PFRON „Zakupu mikrobusu 9 – osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na cele poprawy dostępności dla osób starszych z niepełnosprawnościami z obszaru Gminy Sulechów do zajęć rehabilitacyjnych realizowanych w ramach działalności Domu Dziennego Pobytu Emeryta i Rencisty w Sulechowie”.

Powiat Zielonogórski podczas spotkania reprezentowali: Starosta Zielonogórski Krzysztof Romankiewicz, Wicestarosta Zielonogórski Tadeusz Pająk oraz Skarbnik Powiatu Edyta Dwojak.

Gminę Sulechów reprezentowali: Burmistrz Wojciech Sołtys oraz Skarbnik Gminy Marcin Fafuła

W następnej kolejności podpisana zostanie umowa na realizację projektów w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze D z gminą Świdnica.