Powiatowy przegląd Sceny Dziecięcej Lubuskiego Festiwalu Piosenki

11 kwietnia br., w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Czerwieńsku, 15 solistów, 2 duety oraz 3 zespoły walczyły o nominacje do finałów wojewódzkich Lubuskiego Festiwalu Piosenki.

Zgodnie z obowiązującym regulaminem uczestnicy występowali w dwóch grupach wiekowych oraz w zespołach wokalnych. Rada Artystyczna w składzie: Jolanta Matuszkiewicz i Jadwiga Macewicz - przedstawicielki Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Czerwieńsku,  Przemysław Puchalski - przedstawiciel Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze oraz Marta Surowiec ze Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze nominowała do przeglądu wojewódzkiego:
w I grupie wiekowej (roczniki 2007 - 2010 oraz dzieci młodsze)

• Wojciecha Lebiodę z Przedszkola w Czerwieńsku,
  • Patrycję Michalską ze Szkoły Podstawowej w Czerwieńsku,
  • Noemi Śliwińską z Zespołu Szkół w Sulechowie,

oraz zespół wokalno-instrumentalny „Rezonans” z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Czerwieńsku.

Nie zabrakło wyróżnień, które powędrowały do: Zuzanny Paprzyckiej z Przedszkola w Czerwieńsku, Jagody Ziółkowskiej z Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Pro Novo w Bogaczowie, Miszeli Tkaczuk z Zespołu Szkół w Sulechowie oraz zespołu "Trzy plus Dwa" z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Czerwieńsku.

Każdy uczestnik otrzymał słodką niespodziankę, zaś nominowani otrzymali drobne nagrody.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe występy, a nominowanym gratulujemy i życzymy powodzenia 12 maja w Świebodzinie na szczeblu wojewódzkim!