Powiatowy przegląd Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki

Sulechowski Dom Kultury gościł 31 marca młodych wokalistów z terenu powiatu zielonogórskiego, którzy prezentowali swój talent na powiatowym przeglądzie Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki - organizowanym w ramach przeglądów PRO ARTE 2017 przez Regionalne Centrum Kultury w Zielonej Górze i Powiat Zielonogórski.

Do udziału w eliminacjach powiatowych zgłosiło się 14 solistów i jeden zespół. Rada Artystyczna w składzie Maciej Sławny (Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze), Wiesława Komada (Sulechowski Dom Kultury) i Marta Surowiec (Starostwo Powiatowe w Zielonej Górze) wyróżniła: Adę Kondratowicz z Bojadeł, Karolinę Góralską i Agatę Brzozowską z Sulechowa, Jagodę Pawlak z Kargowej, Igę Kumkę z Czerwieńska oraz zespół "Gdzie jest G-dur" z Kargowej.

Nominację do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 11 maja br. w Nowosolskim Domu Kultury uzyskali: Dominika Karacz i Patrycja Pacyna z Kargowej oraz Paweł Karbownik z Czerwieńska.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe występy, a nominowanym gratulujemy i życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim!