Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze przenosi się do nowej siedziby!

Na 25 września br. zaplanowano zakończenie prac budowlano-adaptacyjnych w budynku przy ulicy Batorego 126 A w Zielonej Górze, w którym od poniedziałku, 3 października  2016 roku  Powiatowy Urząd Pracy planuje rozpocząć obsługę interesantów.

Pomieszczenia  Powiatowego  Urzędu Pracy  w nowej siedzibie będą zlokalizowane na parterze oraz trzecim i czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Zadbano o szerokie drzwi, windy, podjazdy i toalety dla osób niepełnosprawnych oraz o miejsca parkingowe przeznaczone dla interesantów. Wszystko po to, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom interesantów, którzy często narzekali na warunki panujące w dotychczasowej siedzibie PUP przy ulicy Sienkiewicza (np. brak miejsc parkingowych czy niezadawalająca  ilość połączeń autobusowych MZK z innymi miejscami w Zielonej Górze).

Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski o zmianie siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Zielonej Górze: http://rzg.pl/radio-zielona-gora/wiadomosci/d-wroblewski-nowa-siedziba-pup-zapewni-lepsza-obsluge/

A jak wyglądał proces adaptacji pomieszczeń? Zapraszamy do galerii zdjęć poniżej: