W dniu 21 lutego br., od godz. 9.00  do 13.00 już po raz czwarty odbędą się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie Powiatowe Targi Edukacyjne wyższych uczelni, szkół policealnych i placówek edukacyjnych.

Aula szkoły przy ulicy Piaskowej 53 stanie się miejscem, gdzie zgromadzą się przedstawiciele szkół policealnych, uczelni wyższych, wojska i zaprezentują swoją ofertę edukacyjną. Będzie to świetna okazja, aby uzyskać informacje
o kierunkach kształcenia, możliwościach zdobycia ciekawego zawodu, warunkach nauki, kosztach i możliwościach zdobycia stypendium przez wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem edukacyjnym.

Organizatorem IV Powiatowych Targów Edukacyjnych jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie pod honorowym patronatem Starosty Zielonogórskiego. Patronat medialny objęła TVP Gorzów Wlkp.

Bogata oferta uczelni, szkół policealnych to powód, dla którego warto odwiedzić Targi. Atutem przedsięwzięcia jest jego kompleksowa oferta-
w jednym miejscu zaprezentują się publiczne i niepubliczne szkoły wyższe, szkoły policealne oraz WKU. To szansa na poznanie najnowszych kierunków studiów, możliwości zdobycia ciekawego zawodu oraz dokonanie rzetelnego wyboru dalszej drogi edukacji.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych.

Przyjdź na Targi Edukacyjne i wybierz najlepszą szkołę dla siebie!