Posiedzenie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego

W poniedziałek, 5 grudnia br., w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze obradowała Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego.

W posiedzeniu prowadzonym przez Romualdę Jarecką - Cieślak Przewodniczącą PRDPP udział wzięli także starostowie: Dariusz Wróblewski i Waldemar Kotlarski, który jest przedstawicielem Zarządu Powiatu Zielonogórskiego w Radzie.

Poniedziałkowe zebranie było poświęcone przede wszystkim dyskusji nad tworzonym projektem regulaminu Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz podjęciu uchwały w sprawie planu pracy Rady w 2017 roku. Członkowie PRDPP przyjęli ponadto protokół z poprzedniego posiedzenia oraz omówili pozostałe sprawy dotyczące bieżącej działalności Rady.