Podziękowania za współpracę

Zakończenie IV kadencji Rady Powiatu Zielonogórskiego to możliwość do podsumowania i oceny wydarzeń mijających czterech lat.

To również okazja do podziękowania osobom i instytucjom, które w tym okresie uczestniczyły w realizowaniu zadań na rzecz mieszkańców powiatu zielonogórskiego. Serdecznie dziękuję więc Burmistrzom i Wójtom z terenu powiatu zielonogórskiego, Przewodniczącemu Rady Powiatu Zielonogórskiego i wszystkim Radnym, Członkom Zarządu Powiatu Zielonogórskiego, Sekretarzowi i Skarbnikowi Powiatu Zielonogórskiego, Naczelnikom wydziałów i wszystkim Pracownikom Starostwa Powiatowego oraz Kierownikom powiatowych jednostek organizacyjnych i jednostek administracji zespolonej - za bieżącą współpracę, pomoc oraz realizację wspólnych inicjatyw i zamierzeń. Dziękuję za Państwa zaangażowanie i wsparcie.

Podczas pełnienia funkcji Starosty miałem zaszczyt współpracować z wieloma osobami, które na co dzień, zarządzając instytucjami państwowymi, samorządowymi, społecznymi i prywatnymi przedsiębiorstwami, pozostają wspaniałymi ludźmi, dla których najwyższym celem jest rozwój naszego powiatu.

Wspólnie osiągnięte sukcesy są nie tylko źródłem satysfakcji, ale dowodem na Państwa determinację i wytrwałość w dążeniu do doskonalenia aktywności społecznej i obywatelskiej. Niech to, co razem osiągnęliśmy, stanowi inspirację do dalszych działań na rzecz rozwoju Powiatu Zielonogórskiego.

Panie i Panowie, kierując słowa uznania, wszystkim Państwu składam najszczersze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

Starosta Zielonogórski

Ireneusz Plechan