Ogłoszenie o zwołaniu sesji Rady Powiatu Zielonogórskiego

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (tekst jedn.Dz. U.z  2016 r. poz. 814 z późn. zm.) zwołuję XXXIV sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego. Posiedzenie odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2017 roku o godz. 12:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53.

Porządek obrad:

1. Otwarcie XXXIV Sesji Rady Powiatu.
  2. Przyjęcie porządku obrad
  3. Przyjęcie Protokołu z XXXIII.2017
  4. Informacja Starosty o działaniach Zarządu w okresie międzysesyjnym.
  5. Informacja Przewodniczącego Rady o działalności w okresie międzysesyjnym.
  6. Wnioski i zapytania Burmistrzów, Wójtów i Przewodniczących Rad Miast i Gmin.
  7. Wnioski i interpelacje radnych.
  8. Sprawozdanie Komendanta Miejskiego Policji W Zielonej Górze o Stanie Porządku i Bezpieczeństwa Publicznego w 2016 roku.
  9. Informacja Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze o stanie bezpieczeństwa w zakresie ochrony przeciwpożarowej w powiecie zielonogórskim.
  10. Informacje dotyczące bezrobocia w powiecie zielonogórskim w 2016 roku.
  11. Podjęcie uchwał w sprawie:

a) powierzenia Powiatowi Międzyrzeckiemu realizacji zadania publicznego Powiatu Zielonogórskiego w zakresie pomocy społecznej, polegającego na świadczeniu usług w Powiatowym Ośrodku Wsparcia „Razem raźniej” w Skwierzynie mieszkańcom Powiatu Zielonogórskiego,

b) nieodpłatnego przekazania w drodze darowizny nieruchomości gruntowej położonej w obrębie 2 miasta Sulechów oznaczonej działką Nr 221/2, stanowiącej własność Powiatu Zielonogórskiego,

c) rozpatrzenia skargi Pana Mariusza Lubeckiego,

d) rozpatrzenia skargi Pani Marzeny Nadolnej,

e) zmiany uchwały budżetowej na 2017 rok.

12. Odpowiedzi na wnioski i interpelacje radnych.
  13. Wolne wnioski i zapytania.
  14. Zamknięcie XXXIV Sesji Rady Powiatu.

Informuję, że porządek obrad może ulec zmianie.

Edwin Łazicki
Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego