OBWIESZCZENIE MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

OBWIESZCZENIE

MARSZAŁKA  WOJEWÓDZTWA  LUBUSKIEGO

z dnia 17 kwietnia 2019 roku

Na podstawie art. 27 ust.8 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 13 października 1995 r. Prawo łowieckie  ( Dz. U. z 2018 r. poz. 2033 ze zm.)

informuję

o sporządzeniu projektu uchwały sejmiku województwa lubuskiego podziału województwa lubuskiego na obwody łowieckie oraz zaliczenia obwodu łowieckiego do kategorii

zawiadamiam

o wyłożeniu w dniu 24 kwietnia 2019 roku do publicznego wglądu i umieszczeniu projektu uchwały na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze.

W/w. projekt uchwały jest do wglądu w siedzibie Departamentu Rolnictwa, Zasobów Naturalnych, Rybactwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze           ul. Podgóra 7, 65-057 Zielona Góra w pokoju nr 238 w godz.: poniedziałek 8.00 – 16.00, wtorek- piątek 7.30 – 15.30, oraz na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego www.lubuskie.pl, Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego   – www.bip.lubuskie.pl , menu przedmiotowe  „Urząd Marszałkowski”, pozycja „Obwieszczenia” oraz na stronie internetowej w gminach objętych projektem uchwały, za pośrednictwem wójtów, burmistrzów Brzeźnicy, Małomic, Szprotawy, Żagania.

w terminie 21 dni od dnia wyłożenia tj. dnia 15 maja 2019 r. projektu uchwały do publicznego wglądu
i jej umieszczeniu  na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Marszałek Województwa Lubuskiego.

Uwagi i wnioski złożone po upływie ww. terminu pozostaną bez rozpatrzenia.