Nabór uczestników do polsko-niemieckiego pleneru artystycznego

Starosta Zielonogórski zaprasza malarzy, rzeźbiarzy i fotografików – mieszkańców powiatu zielonogórskiego do udziału w polsko-niemieckim  plenerze artystycznym organizowanym  w ramach projektu „Powiaty oczami artystów”, który jest planowany w dniach 14-21 czerwca 2015 r. w Kargowej.

Chętnych do udziału w projekcie prosimy o zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie dostępnych poniżej formularzy i przesłanie ich do 30 maja br. włącznie na adres:

Starostwo Powiatowe w Zielonej Górze
ul. Podgórna 5
65-057 Zielona Góra

Projekt jest  współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007-2013, Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr”

Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość

Formularze do pobrania: