Nabór na bezpłatne szkolenia w ramach projektu DK+ Zaproś nas do siebie! 2016

Sulechowski Dom Kultury im. F. Chopina rozpoczął nabór na bezpłatne szkolenia, które odbędą się w ramach projektu DK+ Zaproś nas do siebie! 2016 realizowanego przy współpracy z Narodowym Centrum Kultury.

Szkolenia poprowadzą wysokiej klasy specjaliści. Poniżej prezentujemy tematy oraz terminy szkoleń:

1. Praca projektem (Szkolenia przeznaczone dla instytucji kultury działających lokalnie w danej gminie, pracowników wydziałów kultury samorządu terytorialnego, animatorów i przedstawicieli organizacji pozarządowych współpracujących z instytucją), termin realizacji: 10-11.10.2016
  2. Partnerstwo w projekcie (w Szkoleniach mogą uczestniczyć pracownicy instytucji kultury i wydziałów kultury samorządu terytorialnego, przedstawiciele organizacji pozarządowych, animatorzy, przedstawiciele biznesu oraz reprezentanci innych podmiotów działających w sektorze kultury), termin realizacji: 24-25.10.2016
  3. Edukacja i animacja kulturalna - w poszukiwaniu inspiracji (Szkolenia przeznaczone dla przedstawicieli środowiska kultury i edukacji; wymagane jest wspólne uczestnictwo przedstawicieli obydwu środowisk), termin realizacji: 7-8.11.2016

Wypełnione karty zgłoszeń należy odesłać drogą mailową na adres: d.modrzyk@dk-sulechow.com)a, a oryginał pocztą tradycyjną na adres:

Sulechowski Dom Kultury im. F. Chopina, Al. Wielkopolska 3, 66-100 Sulechów.

Termin zgłoszeń upływa 30 września br.

Regulamin szkoleń realizowanych przez Narodowe Centrum Kultury we współpracy z Sulechowskim Domem Kultury im. F. Chopina w ramach projektu

DK+ Zaproś nas do siebie! 2016

1.Niniejszy Regulamin dotyczy następujących szkoleń:

- Praca projektem

- Partnerstwo w projekcie

- Edukacja i animacja kulturalna - w poszukiwaniu inspiracji

2. Organizatorem szkoleń jest Narodowe Centrum Kultury we współpracy z Sulechowskim Domem Kultury im. F. Chopina.

3. Szkolenia przeznaczone są dla pracowników instytucji kultury z regionu, pracowników wydziałów kultury samorządu terytorialnego, animatorów i przedstawicieli organizacji pozarządowych i biznesu, reprezentantów innych podmiotów działających w sferze kultury, nauczycieli i edukatorów.

4. Szkolenia będą realizowane w terminie od października do listopada 2016. Szczegółowe terminy zostaną podane na stronie internetowej SDK Sulechów – www.dk-sulechow.com.

5. Każde szkolenie obejmuje 14 godzin zegarowych zajęć dydaktycznych realizowanych w przeciągu 2 dni w godzinach określonych w ogłoszeniu na stronie internetowej SDK Sulechów.

6. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi max. 25 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

7. Warunki uczestnictwa:

1. Kartę zgłoszeniową należy przesłać drogą mailową na adres d.modrzyk @dk-sulechow.com  oraz podpisany oryginał pocztą tradycyjną do 30 września br
  2. Przesłanie karty zgłoszeniowej jest równoznaczne z przyjęciem, akceptacją i zobowiązaniem do przestrzegania zapisów niniejszego Regulaminu.
  3. Potwierdzenie udziału w szkoleniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres mailowy.
  4. Udział uczestników w szkoleniach jest bezpłatny. Ewentualne odpłatności za wyżywienie i nocleg pozostają po stronie uczestników (chęć rezerwacji noclegu i wyżywienia należy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym).

Odpłatności są dobrowolne i nie stanowią warunku uczestnictwa w szkoleniach.

5. Uczestnicy zobligowani są do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej po zakończenia szkolenia.

8. Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia

1. Po zakończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wystawiane przez Narodowe Centrum Kultury.
  2. W uzasadnionych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo do odmowy wydania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, szczególnie w przypadku jeśli uczestnik nie brał udziału w całości szkolenia (do wydania dyplomu wymagane jest uczestnictwo w co najmniej 80% zajęć).

Karty zgłoszeniowe: