"Majówka pod Żaglami ze Starostą Zielonogórskim"

Już 12 stycznia br. podczas 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowanego przez Sztab Lokalny WOŚP w Sulechowie, będzie można wylicytować „Majówkę pod Żaglami ze Starostą Zielonogórskim” (dla dwóch osób).

Ireneusz Plechan - Starosta Zielonogórski miłośnik sportów wodnych, a zwłaszcza żeglarstwa,  w tym roku swoją pasję do turystyki wodnej połączył z działalnością na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeśli chcecie Państwo spędzić jeden niezapomniany dzień podczas długiego majowego weekendu na jachcie Starosty Zielonogórskiego,  zapraszamy do Sulechowa na 22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Data rejsu do ustalenia. Cena wywoławcza Majówki po Żaglami ze Starostą Zielonogórskim to 50 złotych.  Licytacja rozpocznie się ok. godziny 19.00 na Placu Ratuszowym w Sulechowie. Zapraszamy do udziału w licytacji nie tylko doświadczonych żeglarzy ale wszystkich, którzy chcą przeżyć żeglarską przygodę!