III Biesiada Zespołów Śpiewaczych w Bojadłach

sobotę 4 lipca w Bojadłach odbędzie się festyn połączony z III Biesiadą Zespołów Śpiewaczych, którą honorowym patronatem objęli Starosta Zielonogórski oraz Wójt Gminy Bojadła.

W tej edycji biesiady każdy zespół zaprezentuje nietypowo utwór szantowy. I choć spotkanie nie będzie miało charakteru konkursu, przewidziano tradycyjnie głosowanie publiczności. Zatem to Państwo zdecydujecie, który z zespołów odjedzie od z Bojadeł z dodatkową nagrodą.

Impreza rozpoczyna się o godz. 15.00 na placu przy ul. Bocznej 1a. Po części biesiadnej, w której zaprezentuje się 12 zespołów śpiewaczych oraz formacje taneczne działające przy GOK w Bojadłach, zaplanowano zabawę taneczną, która potrwa do 4.00 rano. Podczas imprezy odbędzie się też punkt kulminacyjny projektu pn. "Międzypokoleniowe gry bez prądu - gramy i układamy wspólnie z seniorami" w ramach programu grantowego Fundacji Banku Zachodniego WBK. Ponadto na uczestników imprezy czeka jeszcze wiele innych atrakcji!

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich do Bojadeł!