II miejsce Powiatu Zielonogórskiego w klasyfikacji generalnej powiatów w Lubuskiej Oliumpiadzie młodzieży 2012/2013

W czwartek, 14 listopada w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego odbyło się podsumowanie sportowej rywalizacji dzieci i młodzieży województwa lubuskiego w roku szkolnym 2012/2013 w ramach "Lubuskiej Olimpiady Młodzieży".

Powiat Zielonogórski- podobnie jak w poprzednich latach, znalazł się w czołówce najlepszych. Starosta Zielonogórski Ireneusz Plechan odebrał pamiątkowe trofeum oraz dyplom dla Powiatu Zielonogórskiego za zajęcie II miejsca w klasyfikacji generalnej powiatów.

Wśród wyróżnionych znalazły się również szkoły i gminy. Warto podkreślić, iż w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 3 z Zespołu Szkół w Sulechowie, w klasyfikacji gimnazjów II miejsce zajęło Gimnazjum w Babimoście, natomiast spośród gmin na I miejscu triumfował Babimost!