Eliminacje powiatowe Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowogrodzie Bobrzańskim gościł 10 kwietnia br. dzieci i młodzież z terenu powiatu zielonogórskiego na powiatowych eliminacjach Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego, organizowanego w ramach przeglądów PRO ARTE 2017.

W przeglądzie udział wzięło 45 uczestników, spośród których Rada Artystyczna w składzie: Janusz Młyński - przedstawiciel Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, aktor Teatru Lubuskiego, Leszek Koncur - przedstawiciel MGOKSiR w Nowogrodzie Bobrzańskim i Marta Surowiec ze Starostwa Powiatowego w Zielonej Górze, wyróżniła w kategorii:
 - klas I-III - Karola Tośko (Nowogród Bobrzański), Agatę Stanisławiszyn (Czerwieńsk);
- klas IV-VI - Tomasza Mitera (Sulechów), Katarzynę Ryngier (Zabór);
- gimnazjów - Malwinę Połomkę i Huberta Anuszkiewicza (Babimost) oraz Dominikę Tańską (Zabór).

Nominacje do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w maju br. uzyskali:

• Nikola Sakowicz i Nicola Śliwińska (Kargowa), Aleksander Skrok (Sulechów) w kategorii klas I-III,
  • Amelia Kubiak (Babimost), Joanna Skrok (Sulechów), Lidia Węclewicz (Czerwieńsk) w kategorii klas IV-VI,
  • Paulina Dwornicka (Czerwieńsk), Błażej Stawik i Oliwia Wałecka (Sulechów) w kategorii gimnazjalistów.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe występy, a nominowanym gratulujemy i życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim!

Zapraszamy do galerii zdjęć na: https://www.facebook.com/pg/powiat.zielonogorski/photos/?tab=album&album_id=532928040164292