Bernard Radny jest Burmistrzem Babimostu od 25 lat!

W piątek, 22 kwietnia br. minęło dokładnie dwadzieścia pięć lat od dnia, kiedy funkcję Burmistrza Babimostu powierzono Bernardowi Radnemu

Ten wspaniały jubileusz połączono z XV sesją Rady Miejskiej. W trakcie obrad radni udzielili absolutorium Burmistrzowi za wykonanie budżetu w 2015 roku. Następnie w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście zaproszeni goście, wśród których nie zabrakło Dariusza Wróblewskiego Starosty Zielonogórskiego, mieli okazję złożyć gratulacje Bernardowi Radnemu.

Podczas uroczystości szacowny Jubilat otrzymał z rąk Edwarda Fedko Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Lubuskiego i Bogdana Nowaka Członka Zarządu Województwa Lubuskiego „Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Lubuskiego”.

Po wystąpieniach gości i okolicznościowych życzeniach, odbyła się część artystyczna, w której zaprezentowali się: muzyk ludowy Adam Knobel, wokalistka Jolanta Reimann, pianista Krzysztof Gostkowski wraz z wokalistką Aleksandrą Zakrzewską, zespół „The Friends” w składzie Katarzyna Stein, Natalia Wośko i Kacper Jarysz oraz pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście.