Bądź na bieżąco!

Gminna impreza? Zagrożenie wichurą? Poszukiwany kontakt z Urzędem? - od dziś żadna informacja nie ominie mieszkańca naszego powiatu, który na swoim telefonie zainstaluje bezpłatną aplikację mobilną „POWIAT ZIELONOGÓRSKI”.

Dzięki aplikacji każdy jej Użytkownik zyska mnóstwo korzyści.

Po pierwsze będzie na bieżąco z najświeższymi informacjami z regionu i gminy.

Po drugie będzie miał pod ręką kontakty do najważniejszych instytucji w regionie.

Po trzecie nie ominie go żadna oferta pracy, bo stale będzie informowany
o nowych propozycjach.

Po czwarte zyska poczucie bezpieczeństwa, gdyż jako pierwszy otrzyma ostrzeżenie
o zbliżających się sytuacjach kryzysowych w rejonie.

Po piąte, jeśli się zarejestruje w aplikacji, będzie mógł zgłosić ważną dla siebie sprawę bezpośrednio do właściwej instytucji.

Po szóste, jeśli prowadzi przedsiębiorstwo, to w swoim telefonie będzie miał bieżącą informację o aktualnych zamówieniach publicznych i przetargach oraz będzie mógł dodawać oferty pracy.

Po siódme szukając pomysłu na ciekawe spędzenie weekendu będzie mógł skorzystać
z podpowiedzi aplikacji, która zawiera cały wachlarz interesujących propozycji, w tym informację o zabytkach, pomnikach przyrody czy innych atrakcjach turystycznych powiatu.

Po ósme używając aplikacji Użytkownik będzie mógł określić swoją lokalizację i wytyczyć trasę do każdego z ciekawych miejsc w naszym regionie, jak i w partnerskim powiecie Sprewa-Nysa.

Po dziewiąte dostęp do informacji będzie łatwy i szybki jak nigdy dotąd.

Po dziesiąte każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Aplikacja przygotowana została w dwóch wersjach językowych, przy współpracy z partnerskim powiatem Sprewa-Nysa. Zawiera 10 modułów tematycznych, które Użytkownik może swobodnie dostosować do swoich potrzeb.

Mobilna aplikacja „POWIAT ZIELONOGÓRSKI” dostępna jest dla posiadaczy wszystkich smartfonów opartych na systemach Android, iOS i Windows Phone.

4 KROKI do zainstalowania aplikacji:

1. Wybierz sklep, w którym działa Twój telefon (Google Play, App Store, Windows Phone Store)

2. W wyszukiwarce modułu Aplikacje wpisz nazwę: POWIAT ZIELONOGÓRSKI

3. Zainstaluj aplikację

4. Zarejestruj się w aplikacji, aby mieć pełen dostęp do wszystkich oferowanych przez nią możliwości

Użytkownicy posiadający zainstalowany czytnik kodów QR mogą zeskanować znak QR z ulotek lub plakatów promujących aplikację i postępować dalej jak w punktach 3-4

Bądź na bieżąco!