Aplikacja Powiatu - Bądź na bieżąco!

Gminna impreza? Zagrożenie wichurą? Poszukiwany kontakt z Urzędem? - od dziś żadna informacja nie ominie mieszkańca naszego powiatu, który na swoim telefonie zainstaluje bezpłatną aplikację mobilną „POWIAT ZIELONOGÓRSKI”. Nowość w aplikacji - kontakt do dzielnicowych.

Dzięki aplikacji każdy jej Użytkownik zyska mnóstwo korzyści.

Po pierwsze będzie na bieżąco z najświeższymi informacjami z regionu i gminy.

Po drugie będzie miał pod ręką kontakty do najważniejszych instytucji w regionie.

Po trzecie nie ominie go żadna oferta pracy, bo stale będzie informowany
o nowych propozycjach.

Po czwarte zyska poczucie bezpieczeństwa, gdyż jako pierwszy otrzyma ostrzeżenie
o zbliżających się sytuacjach kryzysowych w rejonie.

Po piąte, jeśli się zarejestruje w aplikacji, będzie mógł zgłosić ważną dla siebie sprawę bezpośrednio do właściwej instytucji.

Po szóste, jeśli prowadzi przedsiębiorstwo, to w swoim telefonie będzie miał bieżącą informację o aktualnych zamówieniach publicznych i przetargach oraz będzie mógł dodawać oferty pracy.

Po siódme szukając pomysłu na ciekawe spędzenie weekendu będzie mógł skorzystać
z podpowiedzi aplikacji, która zawiera cały wachlarz interesujących propozycji, w tym informację o zabytkach, pomnikach przyrody czy innych atrakcjach turystycznych powiatu.

Po ósme używając aplikacji Użytkownik będzie mógł określić swoją lokalizację i wytyczyć trasę do każdego z ciekawych miejsc w naszym regionie, jak i w partnerskim powiecie Sprewa-Nysa.

Po dziewiąte dostęp do informacji będzie łatwy i szybki jak nigdy dotąd.

Po dziesiąte każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Aplikacja przygotowana została w dwóch wersjach językowych, przy współpracy z partnerskim powiatem Sprewa-Nysa. Zawiera 10 modułów tematycznych, które Użytkownik może swobodnie dostosować do swoich potrzeb.

Mobilna aplikacja „POWIAT ZIELONOGÓRSKI” dostępna jest dla posiadaczy wszystkich smartfonów opartych na systemach Android, iOS i Windows Phone.

4 KROKI do zainstalowania aplikacji:

1. Wybierz sklep, w którym działa Twój telefon (Google Play, App Store, Windows Phone Store)

2. W wyszukiwarce modułu Aplikacje wpisz nazwę: POWIAT ZIELONOGÓRSKI

3. Zainstaluj aplikację

4. Zarejestruj się w aplikacji, aby mieć pełen dostęp do wszystkich oferowanych przez nią możliwości

Użytkownicy posiadający zainstalowany czytnik kodów QR mogą zeskanować znak QR z ulotek lub plakatów promujących aplikację i postępować dalej jak w punktach 3-4

Bądź na bieżąco!