W dniu 21 listopada 2013 o godz. 10;00, w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie, przy ulicy Piaskowej 53, odbędzie się międzynarodowa konferencja podsumowująca stan realizacji projektu ponadnarodowego „Model praktyk zawodowych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie opracowany w oparciu o doświadczenia partnera z Hiszpanii”, realizowanego w ramach Priorytetu IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013.

W poniedziałek, 18 listopada, w Barokowym Zamku w Königshain tuż po zakończeniu warsztatów zorganizowanych przez Euroregion „Sprewa-Nysa-Bóbr” dotyczących współpracy i partnerstwa pomiędzy instytucjami z Wolnego Kraju Związkowego Saksonia i Województwa Lubuskiego, otworzyliśmy oficjalnie wystawę płócien ze zdjęciami dzieł Henry`ego van de Velde znajdujących się w Trzebiechowie.

W poniedziałek, 18 listopada br. o godzinie 14.00 w  Barockschloss Königshain (Zamek Barokowy w Königshain), Dorfstrasse 29, 02829 Königshain, nastąpi otwarcie wystawy płócien ze zdjęciami dzieł Henry`ego van de Velde znajdujących się w Trzebiechowie.

Starostwo Powiatowe czynne w sobotę 16 listopada

13.11.2013

Tradycją Liceum Ogólnokształcącego w Czerwieńsku jest obchodzenie Święta Niepodległości w sposób szczególny, dlatego też - podobnie jak w zeszłym roku, uczniowie zainscenizowali uroczysty wjazdu na koniu Józefa Piłsudskiego i jego przemówienia do Legionistów.

Informuję, iż w dniu 24 października 2013 roku o godz. 11:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie przy ul. Piaskowej 53 odbędzie się XXXI Sesja Rady Powiatu Zielonogórskiego.