Kwalifikacja wojskowa odwołana

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w powiecie zielonogórskim

Szanowni Państwo,

Zarząd Powiatu Zielonogórskiego informuje, że  na terenie  powiatu zielonogórskiego nie została zawieszona działalność następujących szkół i placówek oświatowych:

• Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Sulechowie
  • Młodzieżowego  Ośrodka Wychowawczego w Babimoście,
  • Szkoły Podstawowej Specjalnej w Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Wojnowie
  •  Zespołu Szkół Specjalnych im. Kawalerów Maltańskich przy Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze,

Przy okienku prosimy o załatwianie tylko najpilniejszych spraw:

- rejestracja pojazdu

- złożenie wniosku o wtórnik dowodu rejestracyjnego

- złożenie wniosku o wtórnik tablicy rejestracyjnej

- dopisanie w dowodzie rejestracyjnym adnotacji o TAXI, instalacji LPG, haku

Pozostałe sprawy nie są pilne!

Zawiadomienia o nabyciu lub zbyciu pojazdu mogą być wysyłane na adres Starostwa pocztą tradycyjną, mailowo lub przez portal e-Puap.

Poniżej znajduje się WZÓR WNIOSKU zbycia/nabycia pojazdu.

Szanowni Państwo,

W  związku z istniejącym zagrożeniem rozprzestrzeniania się zakażenia koronawirusem
SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COVID-19 i wskazaniem ograniczania przebywania
w zatłoczonych pomieszczeniach, w trosce o Państwa zdrowie oraz zdrowie pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze, zwracam się z prośbą
o ograniczenie wizyt w tutejszym Centrum.

„Czy największym sukcesem edukacji historycznej w Polsce po upadku komunizmu jest przywrócenie pamięci Żołnierzom Wyklętym?” – to pytanie, które zostało postawione w formie debaty oksfordzkiej zorganizowanej 03.03.2020r. przez młodzież naszego Liceum Ogólnokształcącego im. rotmistrza Witolda Pileckiego z racji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Debatę poprowadzili i brali w niej udział uczniowie naszego Liceum.

8 marca 2020 r. Dzień Kobiet

08.03.2020

Uwaga! Koronawirus - ważne informacje!