Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Ministra Obrony Narodowej z dnia 12 listopada 2013r. w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2014 roku (Dz. U. poz.1491) i Zarządzenia Wojewody Lubuskiego na terenie Powiatu Zielonogórskiego kwalifikacja odbędzie się w dniach od 17 marca 2014 roku do dnia 16 kwietnia 2014 roku w Medycznym Studium Zawodowym w Zielonej Górze ul. Wazów 44.

W piątek, 10 stycznia rozpoczęły się powiatowe eliminacje z cyklu PRO ARTE realizowane wspólnie z Regionalnym Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze i ośrodkami kultury w gminach położonych na terenie powiatu zielonogórskiego.

Już 12 stycznia br. podczas 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowanego przez Sztab Lokalny WOŚP w Sulechowie, będzie można wylicytować „Majówkę pod Żaglami ze Starostą Zielonogórskim” (dla dwóch osób).

Życzenia

23.12.2013

Starostwo Powiatowe nieczynne w dniu 27 grudnia 2013 r.

23.12.2013

13 grudnia, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze za zgodą Starosty Zielonogórskiego zorganizowało akcję „Słodka Paczka dla Dzieciaczka”.