W poniedziałek, 12 maja Powiat Zielonogórski świętował 15 urodziny!

Jubileuszowe święto odbyło się w sali widowiskowej sulechowskiego Zboru i  miało charakter uroczystej sesji Rady Powiatu Zielonogórskiego, którą otworzył Edwin Łazicki Przewodniczący Rady Powiatu. Uczestnicy uroczystości minutą ciszy uczcili pamięć zmarłych radnych Powiatu Zielonogórskiego.

Uchwałą Nr 458/2014 Zarządu Powiatu Zielonogórskiego z dnia 2 kwietnia 2014 r. przyjęto pracę autorstwa Mirosława Szukiełowicza z Kożuchowa, jako zwycięski projekt znaku graficznego Powiatu Zielonogórskiego, wyłoniony i wskazany przez Jury Konkursowe.

17 maja br. (sobota) od godz. 18.00 Lubuskie Muzeum Wojskowe w Zielonej Górze z siedzibą w Drzonowie już po raz VIII przyłączy się do ogólnoeuropejskiego projektu bezpłatnego udostępniania przestrzeni muzealnej w nietypowej – wieczornej aranżacji.

Lubuskie Muzeum Wojskowe zaprasza do Drzonowa na długi weekend majowy.
W muzealnym parku ekspozycyjnym utworzone zostanie stoisko gastronomiczne z wojskową grochówką oraz każdego dnia prezentowana będzie dodatkowa atrakcja

Życzenia

17.04.2014

Zdrowych, pogodnych

Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju

oraz serdecznych spotkań w gronie

rodziny i przyjaciół

życzą