Wybór języka
powrót

Aktualności

W poniedziałek, 24 marca br., w gabinecie Starosty Zielonogórskiego odbyło się spotkanie poświęcone rozwinięciu współpracy Powiatu Zielonogórskiego z miastem Weißwasser w kraju związkowym Saksonia i stowarzyszeniem Touristische Gebietsgemeinschaft NEISSELAND.

 

 

więcej

Konkurs prowadzony corocznie, począwszy od 1999 roku, ma na celu uhonorowanie osób fizycznych, prawnych, jednostek organizacyjnych oraz samorządów gminnych i powiatowych za wkład rzeczowy, finansowy i zaangażowanie mające wpływ na działalność i rozwój sportu w Województwie Lubuskim.

 

 

więcej

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Sulechowie i Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie w imieniu uczniów i grona pedagogicznego zapraszają na Dzień Otwarty Szkoły w dniu 13 marca br., od godziny 9.00.

 

więcej

Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Zielonej Górze zachęca:

W 2014r. ZŁÓŻ PIT PRZEZ INTERNET  !!!

W formie elektronicznej bez użycia kwalifikacyjnego podpisu elektronicznego możesz składać następujące deklaracje podatkowe oraz ich korekty:

PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38,
PIT-39,      PIT-16A,    PIT-19A     za 2013 r.

a także wniosek PIT-16 w 2014 r.

więcej

W czwartek, 27 lutego br., w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Sikorskiego w Sulechowie odbyła się XXXIV zwyczajna sesja Rady Powiatu Zielonogórskiego. Udział w niej wziął Zarząd Powiatu, ze Starostą Ireneuszem Plechanem na czele. Obrady prowadził Przewodniczący Rady Powiatu- Edwin Łazicki.

więcej